Adwokat Jagoda Zamirska

Profesjonalna pomoc w realizowaniu Twoich konstytucyjnych praw

Phone

690 011 013

adw-jagoda-zamirska

Wykonując zawód adwokata kieruję się nie tylko znajomością przepisów i szerokim doświadczeniem zawodowym, ale także mając na uwadze dobro Klienta, dążę do optymalnego rozwiązania jego problemów prawnych. Świadczę pomoc prawną z dużym zaangażowaniem, budując relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu, reprezentując interesy Klienta z najwyższą dbałością o jego interesy i przy uwzględnieniu indywidualnych cech każdej sprawy.

Wybrana przeze mnie droga kariery zawodowej stanowi kontynuację rodzinnych tradycji, a studiowanie i praktykowanie prawa przynosi mi wiele satysfakcji, w szczególności gdy udzielona porada prawna czy wygrany proces realnie wpływają na poprawę sytuacji życiowej moich Klientów.

Doświadczenie i umiejętności praktyczne zdobywałam pracując w trakcie studiów oraz podczas aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach w kilku różnych kancelariach na terenie Śląska. Obecnie, od kilku lat, prowadzę indywidualną Kancelarią adwokacką, specjalizuję się w prowadzeniu spraw cywilnych, rzeczowych, spadkowych, a także administracyjnych i gospodarczych, podejmuję się również obrony we wszelkiego rodzaju sprawach z zakresu prawa karnego i karnego wykonawczego.

Świadczę pomoc prawną także na rzecz Klientów obcojęzycznych – posługuję się płynnie językiem angielskim, obejmującym także legal English.

Oferuję elastyczne terminy spotkań oraz sprawną i profesjonalną obsługę prawną.